Eskişehir Reklam Tabela Firmaları - Duyuru ve Haberler

SEKTÖREL HABERLER

Bu bölümde sektörümüzle ilgili güncel gelişmelere yer verdik.

Kredi kartı veya Banka Kartı ile internet alışverişleri hakkında:

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından alınan karar gereği, bireysel kredi kartları ve banka kartları ile 31 Aralık 2017 tarihinden sonra internet üzerinden harcama yapılabilmesi için, kart sahiplerinin bankalarıyla iletişime geçip gerekli onayı vermeleri gerekmektektir.

31 Aralık'a kadar onay verilmeyen kartlar, internet harcamalarına kapatılacaktır. Bu vesileyle, belirtilen tarihten itibaren e-ticaret kanallarımızdan yapacağınız yurt içi alışverişlerinizde, ilgili hatırlatmayı siz değerli müşterilerimize satın alma ekranında otomatik olarak göstereceğimizin bilgisini de vermek isteriz. Anlayışınız için teşekkürler...

Dünya Devi Alibaba'nın Tercihi Aras Kargo
Yılın ilk 10 ayında işlem hacmini yükselten ve yılı %20 büyüme ile 1 milyar TL’nin üzerinde ciroyla kapatmayı plânlayan Aras Kargo, finansal başarısını uluslararası bir anlaşmayla taçlandırdı.

Markaların Yaşayan Yüzü Logolar
Logolar aslında, zihnimizdede kodlanmış simge topluluklarıdır. Bireysel gereksinimlerimiz doğrultusunda ihtiyacımızı tam olarak karşılayamasa da ihtiyacımızı karşılayacak olan markanın görünen yüzüdür logolar.

Açıkhava Reklamlarındaki Büyüme Oranı % 2
2016 yılında ülkemizdeki açıkhava reklamları toplam cirosu bir önceki yıla göre % 2 büyüyüp yılı 712 milyon TL ile kapattı.